Ako sme fotili prvú billboardovú kampaň OZETA

Prišla pre všetkých milovníkov retro módy výnimočná chvíľa. Slovenská módna značka OZETA, ktorá je na našom trhu od roku 1939, čo je fakt dosť, vytvorila koncept billboardov po celom Slovensku. Vôbec prvýkrát v histórii tejto značky. Mottom sa stali slová: "Kus Slovenska do pánskych šatníkov!" Urobili sme si malý výlet po Slovensku, našli lokácie, ktoré sú charakteristické pre daný kraj a už sme len stylovali, líčili a fotili. 

Ja osobne mám na starosti styling aj s mojou asistentkou Katkou Moškovou. Našli sme sa perfektný tim na čele s marketingovým riaditeľom Miškom Pilipom a fotografkou Ninkou Bednárikovou, mimochodom mojou spolužiačkou z gympla. :-) Líčila Miška Frimmerová, o produkciu sa postarala asistentka Sima Kubranskámodeloval nám Exiťák veľký fešák Radko Vanko.

Na foteniach máme vždy parádnu zábavu, ako vidieť na backstage fotkách. Makáme o dušu samozrejme tiež. Oprav záhyb na košeli, vlasy mu vejú do tváre, pozeraj sa viac doprava, foť na šírku... Nezastavíme sa ani na chvíľu. Avšak potom ten výsledok naozaj stojí za to. S minimálnou retušou idú fotky za deň do tlače a my sme šťastní, že zase ďalšie profi fotenie je za nami a ukladáme do poličky NAJ PROFI PRÁCA!!!

Billboardy môžete vidieť po celom Slovensku podľa krajov alebo vo virtuálnej verzii na tomto linku http://www.ozeta.sk/fashion-blog/modne-trendy/23-kus-slovenska-do-panskych-satnikov. Na Východe budete asi ťažko hľadať vizuál s Bratislavským hradom. Môžete si tak pekne precestovať našu krajinu a vidieť všetky výsledné fotky, ktoré sme pre Vás pripravili. Je ich dokopy 8 a verte mi, že budete mať naozaj skvelý výletík. :-)