Fotenie na tému Glamour hollywood s perfektným tímom

Bol to úžasný večer! Kamoška Zuzka sa u Očarujúcej prvýkrát fotila minulý rok pred Vianocami a fotky dala ako darček svojmu priateľovi. Tento rok nahovorila sestru Danielku, aby to skúsila tiež, pretože Zuzka bola z fotenia unesená. 

"Zo začiatku som bola mierne nervózna a vystresovaná, ale všetko zo mňa opadlo po prvých desiatich minútach. Keď som v ateliéri videla tie svetlá, vešiaky plné krásnych vecí a hlavne, keď sme sa začali rozprávať, skúšať rôzne kombinácie outfitov, bola som už v úplne inom duševnom rozpoložení. Prvýkrát som sa nechala dosť vyrázne nalíčiť, samu seba som pri pohľade do zrkadla skoro nespoznala. Nehovoriac o mojom účese...bolo to niečo úžasné. Keď som sa postavila pred foťák, bála som sa, či sa vlastne budem vedieť nejako "správat", ale asi to závisí od fotografa - pretože pri Tebe mi to išlo samo od seba už od začiatku. :-) Veľké plus je pre mňa aj ten kontakt, ktorý udržiavaš s objektom. Cítila som sa naozaj perfektne, očarujúco. :-) Ani som sa nenazdala a vtedy tuším prešli 3 či 4 hodiny akoby nič." 
Poviem Vám, pre mňa to bol úžasný zážitok taktiež. Nenápadná baba a hádzala jednu modelkovskú pózu za druhou. Ani sa mi nechcelo uveriť, že Zuzka nikdy nestála pred objektívom. 

S Danielkou sme si dali stretnutie a porozprávali sa o jej predstave fotenia, poslala som jej nejaké návrhy, vybrala si moju najobľúbenejšiu tému GLAMOUR HOLLYWOOD. Hneď ma napadlo, že by bolo perfektné nafotiť obe sestry. Zuzka súhlasila. Tešila som sa ako malá. :-) 

Vizažistka Miška nalíčila najprv Danielku, s ktorou sme predtým vybrali tri outfity, Zuzka si užívala kávičku a spomínala na naše prvé fotenie, z ktorého nám porozprávala ešte jednu pikošku: "Hneď po fotení som išla do školy na skúšku, aj keď som sa trošku odlíčila, črty tváre mi ostali výraznejšie. Profesorka ma stretla na chodbe a doslova ma nespoznala, skúšajúci zo mňa po celý čas nejako neodtrhával zrak." :-)

Ako Danielka stála pred objektívom, už Miška líčila Zuzku. Danielka mala ladné pohyby ako srnka, bolo vidno, že má naštudované všetky zahraničné módne časopisy, ako sa tváriť, ako si položiť ruky. Baby to majú v krvi, akoby v minulom živote boli modelkami. :-)

V tíme sme mali tentokrát aj backstage fotografku alebo ja som si ju nazvala kreatívna pomoc. Simonka (všetci ju volajú Sisa) sama má skúsenosti s modelingom, rada fotí a venuje sa marketingu. Presne to, čo ja potrebujem. Však si všimnite tých nápadov na fotkách zo zákulisia.

Tento večer prešiel nejako rýchlo. Tešila som sa však na to, ako povyberám tie naj fotky, upravím, vytlačím a odhalím dievčatám.
Naozaj sme si to každá z nás užívali. Baby ďakujem!!!

Danielka: "Toto bola moja prvá skúsenosť s fotením. Vždy som chcela byť fotomodelkou, ale nikdy som sa neodhodlala na to, aby som si dala spraviť umelecké fotky. Som rada, že som sa nechala nahovoriť mojou sestrou. Cele som si to TOP užila, aj prístup všetkých super žien, ktore ma doslova obskakovali. :-) Super nálada, atmosféra, komunikácia. S výsledkom som nadmieru spokojná, ani som sa nespoznala. Ale som to naozaj JA! Veľmi rada si fotenie zopakujem."

Zuzka: "Po roku (ne)činnosti čo sa týka fotenia, som sa znovu tešila na naše stretnutie. Znova som ostala v tréme, čo ma čaka. Našťastie opadla veľmi skoro. Dobrá kávička a výborná spoločnosť sa o to postarali. Keď ma šikovné ruky líčili a česali, necítila som žiadnu únavu po nočnej smene, bola som svieža ako rybička. Pleť som mala dosť nerovnomernú, ale na konci to absolútne nebolo vidieť. Vznikli ďalšie krásne fotky, na ktoré som pyšná. Jedna z nich si zase vyslúžila hrdé miesto u môjho priateľa na pozadí monitora, prelínajúc sa s fotkou z minulého fotenia (naozaj netuším, ako si to tak nastavil). Najviac sa mi ale páčia tie s mojou sestrou, keďže takéto spoločné fotky sme ešte v rodinnom albume nemali. :-)

Vaša Kaja
Make-up, vlasy: Michaela Šutková
Kreatívna pomoc, vlasy: Sisa Nečasová

Výsledné fotky nájdete v sekcii portfólio.