Škola štýlu s MISS SLOVENSKO v Bory Mall

Znova prišla spolupráca s eventovou agentúrou Creative Pro tentokrát s megaženou Katkou Čopákovou. Megažena preto, lebo celú akciu zorganizovala naozaj skoro sama, a bola to riadne veľká akcia. Bilboardy a reklamy FASHION POSITIVE ste mohli vidieť všade po Bratislave a na MHD zastávkach. 

Čo som tentokrát robila? V prvom rade som si zostavila tím šikovných stylistiek Katku, Sisu a Gabi, ktoré mi pomáhali obliekať 5 módnych prehliadok s témami: Denim, Pastel, Vzory, Strihy a Domáce oblečenie. Každá sme si zobrali po jednej téme, mne ostali dve, ale aj tak sme robili všetky všetko. Bolo toho dosť, Vám poviem. Aj ďalšie dve stylistky by sa hodili, len kto by ich zaplatil?! 
Pred každou prehliadkou sme sa porozprávali s moderátorom Šarkanom a stylistom z Nákupných maniačok Marošom o danej téme a nejakých pikoškách, prečo nosiť módne trendy a ktorej postave sa čo najviac hodí. Hneď po tom prišli na mólo finalistky súťaže MISS SLOVENSKO. Dievčatá perfektne predviedli naše výtvory, ktoré sme zapožičali snáď zo všetkých obchodov v Bory Mall. Mali sme veľký úspech u všetkých, aj u riaditeľky Miss Slovensko Karolíny Chomistekovej a dokonca najväčšiemu kritikovi Marošovi z Nákupných maniačok sa páčili modely, ktoré sme vytvorili. :-)

Naše pracovné prostredie bolo obrovské, hneď by som si tam urobila ateliér. :-))) Avšak toľko maličkého bieleho prachu som už dlho nezažila, doteraz máme veľké nákupné tašky od toho. Môžete si všimnúť na fotke nôh, ako sme so Sisou odchádzali domov.

Okrem módnych prehliadok sme stylovali aj deti z tanečnej skupiny Jumbo chicks. Teda skôr Katka sa im venovala. Ja sa priznám, že som ich ani v deň vystúpenia nevidela, čo bola nedeľa, robila som priamy prenos Tanca snov a popresúvali sa nám skúšky, tak som dievčatá ani nestihla prísť pozrieť. Viem, že hviezdili aj bezo mňa, dostala som perfektnú spätnú väzbu od organizátorov.

Mali sme aj rozmanitý sprievodný program. Vystúpila Dara Rolins a The Backwards, zatancovali Ladylicious a The Pastels, o móde porozprávali Ivica Sláviková, Tamara Heribanová a Marcel Holubec, prebiehal kasting na nákupné maniačky. Naozaj sa nikto v Bory Mall nenudil. 

Akcia bola skvelá, pre nás VEĽMI náročná, zvládli sme to na jednotku s hviezdičkou, baby sa predviedli ako úžasné profíčky a vizážistka Sisa ako nádejná stylistka. :-) Baby ďakujem Vám, teším sa na ďalšie akcie s Vami. :-***