Image koučing

Všetci vieme, aké je dôležité vyzerať najlepšie, ako dokážeme. Cítime sa tak božsky. Čo máme oblečené hovorí veľa o nás iným ľuďom. Preto je kľúčové mať svoj vlastný štýl a nebáť sa ho vyjadriť pomocou oblečenia. Pomáhame ženám, dievčatám, mužom, aby sa cítili vo vlastnej koži skvele. Je to dlhší proces, ako to dosiahnuť. Preto zhrnieme priebeh image koučingu do niekoľkých bodov.

Styling a módne poradenstvo

1. Počas nášho spoločného rozhovoru spoznáme Vaše obľúbené kúsky v šatníku, ako sa sami vidíte, čo sa Vám na Vás páči, či naopak Vaše obavy. Podľa cieľov, ktoré chcete dosiahnuť v rámci stylingu a image, si stanovíme jednotlivé fázy prebiehajúceho koučingu.

2. V tejto fáze
    a) sa zbavíme starého, nemoderného či poškodeného oblečenia,
    b) sa uistíme, či veci, ktoré necháme, Vám sedia a vyzdvihujú Vašu postavu,
  c) nakupujeme vo vlastnom šatníku! Teda vytvoríme celé outfity z vecí vo Vašej skrini,
    d) usporiadame Vaš aktuálny šatník,
   e) urobíme zoznam vecí, ktoré podľa Vašich cieľov a predstavy treba zaradiť do skrine, teda akýsi nákupný zoznam, ktorý použijeme v ďalšej fáze.

3. Na základe nášho nákupného zoznamu Vám z obchodov vyberieme kúsky, aby sme pozdvihli a urobili Váš look zaujímavým. Prinesieme to všetko k Vám. Je to ako mať obchod priamo vo Vašej obývačke. Pre veľa klientov je toto najzábavnejšia časť koučingu. Inak, výborná príležitosť si vyskúšať kúsky, ktoré by ste si nikdy na seba nedali.

4. Posledný a najdôležitejší krok! Nastylujeme nové veci do outfitov tak, aby ste presne vedeli, ako ich nosiť a kombinovať so svojimi aktuálnymi.

Dostanete od nás tzv. lookbook, čiže obrázky outfitov, ktoré sme Vám presne na mieru vytvorili. Je to úžasná pomôcka, zdroj kedykoľvek ju použiť, keď si vyberáte čo na seba. Predstavte si módny časopis špeciálne len pre Vás!!!
Na konci nášho image koučingu sa rozlúčime s úžasnými dojmami, úsmevmi na perách a s množstvom nových informácií, ako vyzerať čo najlepšie každý každučký deň.

Začnite vyzerať a cítiť sa očarujúco DNES!

Využite skúseností stylistky a spoločne príďte na to, ako môžete vyzerať aj cítiť sa skvele!

Cena image koučingu: 40 EUR/ 1 hodina

zmena image - profesionálny stiling

Módne poradenstvo

Je pre Vás ťažké nájsť v obchodoch oblečenie, ktoré Vám sedí, má správnu farbu či sa hodí k Vašej osobnosti? Milujete kúsky oblečenia a doplnkov, ktoré by ste si sami nikdy nekúpili? Vyberieme s Vami oblečenie podľa Vášho štýlu, príležitosti aj módneho trendu. Nákupy dopredu naplánujeme, aby sme šetrili Váš čas.

Pomôžeme Vám rozpoznať a nájsť štýl, ktorý vyjadruje Vašu osobnosť. Naučíte sa, ktoré strihy, farby a látky lichotia Vášmu telu. Dozviete sa, ako vyzdvihnúť Vaše najlepšie charakteristiky a ako zamaskovať problémové partie. Poradíme Vám s doplnkami.

Čo ešte ponúkame?

Nákupný poradca

spoločný výber oblečenia

výber oblečenia na konkrétnu príležitosť

doplnky

možnosť dlhodobej spolupráce

Cena: 40 EUR/ 1 hodina

Image maker

celková zmena vzhľadu

od vlasov cez líčenie až po oblečenie

individuálny prístup

nafotenie pred a po

Cena: podľa dohody

Prečo je dôležitý osobný štýl?

Prezentovanie osobnosti je otázkou niekoľkých prvých momentov. Tento dojem by mal byť pôsobivý a príjemný. Aby na Vás outfit vyzeral výborne a Vy sa cítili pohodlne a sebavedome, musí Vám dokonale sadnúť. Jeho jednotlivé časti musia štýlovo ladiť a zodpovedať trendom vrátane doplnkov a detailov.
Kľúčom je pochopenie tvarového konceptu telesnej konštrukcie postavy.

Meno a priezvisko:
Mesto:
E-mailová adresa:
Telefónny kontakt:
Poznámka:
Mám záujem o nasledujúcu službu: